×
 ANA SAYFA  KURUMSAL  ÜRÜNLERİMİZ  ONLİNE KATALOG  FUARLAR  KARİYER  İLETİŞİM
  444 12 79
ÜRÜNLERİMİZ
NICE 1

 Nice 1 Bebek Kodu

NICE 2

 Nice 2 Yükseklik Ayarlı Bebek Kodu

Bebek Kodu
Kaliteli, dayanıklı, uzun ömürlü ve 1. sınıf bebek kodu imalatı hizmetimizle, bebeklerin en rahat şekilde tedavi edilebilmelerini sağlıyoruz.

Bebek Kodu Nedir?
Hastanelerde bebeklerin tedavisi için kullanılan bebek yataklarıdır. Bu kodlar, bebeğin annesinin yanına getirilmesi ve emzirme sonrasında bebeğin rahatlıkla yatırılabildiği yataklar olarak karşımıza çıkmaktadır. Pek çok farklı modelde üretilebilen bu kodlar, yükseklik ayarlı bebek kodu olarak üretildiğinde bebek kodu istenilen yüksekliğe getirilebilmektedir.

Bebek Kodu Özellikleri
Sizlere sunduğumuz bebek kodu modellerimiz pek çok farklı özellik ve fonksiyona sahip olacak şekilde tasarlanmakta ve sizlere sunulmaktadır. Genel olarak bebek kodu yatağı modellerimizin özellikleri şu şekildedir:

         • Trendelenburg özelliği ile bebeğin emzirme sonrası sütün boğazına kaçmasını önlemektedir.
         • İstenildiğinde düz olarak kullanılabilen hastane bebek kodu modellerimiz bebeklerin en iyi şekilde bakılmasını sağlamaktadır.
         • Oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü olarak ürettiğimiz kodlar uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.
         • Tekerlek yapısı yan konumda sürüş sağlar; bu da ufak çocukların kodları sürmesini engeller.
         • Ürünlerimizin üzerinde bulunan itme kolu kodu ileri-geri hareket ettirmenizi sağlar.
     • Esnek ürün üretimi ile sunduğumuz bebek kodu satışı hizmetimiz bebek kodu modellerini ihtiyacınız olacak şekilde tasarlama imkanını sizlere sunar.

Bebek Kodu Fiyatı
Sizlere ürünlerimizi sunarken mümkün olduğunca makul ve ekonomik fiyatlarla hizmet veriyoruz. Hemen bizimle iletişime geçebilir ve istediğiniz model için size net bebek kodu fiyatları sunmamızı sağlayabilirsiniz.
TEKNİK DESTEK FORMU
Gölge
© 2018 Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Medyatör