×
 ANA SAYFA  KURUMSAL  ÜRÜNLERİMİZ  ONLİNE KATALOG  FUARLAR  KARİYER  İLETİŞİM
  444 12 79
ÜRÜNLERİMİZ
BIEN 01

 Bıen 01 Tek Kapaklı ve Laminat Hastane Elbise Dolabı

BIEN 02

 Bıen 02 İki Kapaklı ve Laminat Hastane Elbise Dolabı

BETA 01

 Beta 01 Tek Kapaklı ve Laminat Hastane Elbise Dolabı

BETA 02

 Bata 02 İki Kapaklı ve Laminat Hastane Elbise Dolabı

BONA 01

 Bona 01 Z Form Laminat Hastane Elbise Dolabı

BONA 02

 Bona 02 Z Form Laminat Hastane Elbise Dolabı

Elbise Dolapları
Kaliteli, dayanıklı ve hastalara kullanım kolaylığı sağlayan hastane elbise dolabı imalatı hizmetimiz ile ihtiyacınız olan kalite ve güvenilir hizmeti ayağınıza getiriyoruz!

Hastane Elbise Dolabı Nedir?
Hastaların özel eşyalarını, kıyafetlerini koyduğu dolaplar hastane odası elbise dolabı olup, hastanın eşyalarını düzenli bir şekilde muhafaza etmesini sağlamaktadır. Bu dolaplar, hem eşyaların muhafazasını sağlamakta hem de hastanın mahremiyetini korumaktadır.

Hastane Elbise Dolabı Özellikleri
Size hastane elbise dolabı satışı hizmetimizi sunarken dolaplarımızın belirlediğimiz bazı standart özelliklere sahip olmasına özen gösteriyoruz. Genel olarak müşterilerimize sunduğumuz dolapların özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz.

• Kaliteli ve dayanıklı elbise dolapları sunuyoruz.
• Odanın büyüklüğüne göre farklı seçenekler sunuyoruz. Örneğin büyük odalar için çift kapaklı elbise dolabı sunarken, küçük odalarda tek kapaklı dolap imkanını sağlıyoruz.
• Pek çok farklı desen ve renk seçeneği sunuyoruz.
• Elbise dolaplarının iç dizaynının sade ve pratik olmasını sağlıyoruz. Böylelikle hastaya kullanım kolaylığı sağlıyoruz.
• Metal, ahşap ve laminant hastane elbise dolabı gibi hastalarımıza pek çok farklı seçenek imkanı sunuyoruz.

Hastane Elbise Dolabı Fiyatları
Müşteri memnuniyetini birinci plana koyan firmamız size malzeme ve işçiliğe kıyasla çok uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Ancak ürünlerimizin modellerine göre fiyatlarımız değişim göstermektedir. Örneğin tek kapaklı hastane elbise dolabı ile çift kapaklı elbise dolaplarımızın fiyatları birbirinden farklıdır. Bizimle iletişime geçerek net fiyat bilgisine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
TEKNİK DESTEK FORMU
Gölge
© 2018 Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Medyatör