×
 ANA SAYFA  KURUMSAL  ÜRÜNLERİMİZ  ONLİNE KATALOG  FUARLAR  KARİYER  İLETİŞİM
  444 12 79
ÜRÜNLERİMİZ
SERA  01

 Sera 01 Laminat Tablalı Etejer Hasta Başı Komodini

SERA  02

 Sera 02 Compact Tablalı Etejer Hasta Başı Komodini

SERA  03

 Sera 03 Compact Tablalı Etejer Hasta Başı Komodini

SERA  04

 Sera 04 Compact Tablalı Etejer Beyaz Hasta Başı Komodini

SERA  05

 Sera 05 Plastik Tablalı Etejer Mavi Hasta Başı Komodini

SERA 06

 Sera 06 Plastik Tablalı Etejer Kahverengi Hasta Başı Komodini

SERA  07

 Sera 07 Plastik Tablalı Etejer Buzdolabı Model Hasta Başı Komodini

SERA  08

 Sera 08 Compact Tablalı Etejer Buzdolabı Model Hasta Başı Komodini

Hasta Başı Komodinleri
Kaliteli, dayanıklı ve kullanışlı hasta başı etejer modelleri ile uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz ürünlerimize ekonomik fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Hasta Başı Komodini Nedir?
Diğer adı etejer hastane ve klinik gibi yerlerde hastaların yatak başında bulunan komodinlerdir. Hastanede çok büyük kolaylık sağlayan bu ürünler hem hastanın hem de hastaların işlerini kolaylaştıran ürünlerdir. Bu komodinlerin özelliği taşınabilir, çoğunlukla tek çekmeceli etejer olarak üretilen komodinler olmasıdır.

Hastane Komodin Özellikleri
• Pek çok farklı model ve özellikte sizlere sunduğumuz hastane komodin satışı hizmetimizi belirlediğimiz hizmet ilkeleri uyarınca sizlere ulaştırıyoruz. Ürünlerimizin genel olarak özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:
• Ahşap, metal gibi pek çok farklı materyallerden hasta komidini üretebilecek hasta başı komodin üretimi hizmeti sunuyoruz. 
• Komodin şeklinde olan bu ürünlerimizin çekmeceleri ve üst kısmı oldukça kullanışlıdır. Üst kısımda genelde hastanın dosyaları ve bilgileri olurken; alt kısımda cüzdan, telefon gibi nesneler kilit altında tutulabilmektedir.
• Etajerler bir kişilik ürünler olduklarından her hasta için etejer hasta başı komodin üretilebilecek kapasitede çalışıyoruz.
• Dayanıklı ve kaliteli ürünler ile kısa bir süre sonra size sıkıntı çıkaracak ürünler değil; geleceğe yatırım yapabileceğiniz ürünleri size sunuyoruz.

Hasta Başı Komodin Fiyatları
Sizlere sunduğumuz etejer fiyatları genel olarak tercih edeceğiniz modele göre değişim gösterecektir. Örneğin buzdolaplı etejer modelini tercih ettiğinizde size sunacağımız fiyat teklifi tek çekmeceli etejere göre daha yüksek olacaktır. Ekonomik fiyatlarımız hakkında bilgi almak için hemen bize ulaşın!
TEKNİK DESTEK FORMU
Gölge
© 2018 Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Medyatör