×
 ANA SAYFA  KURUMSAL  ÜRÜNLERİMİZ  ONLİNE KATALOG  FUARLAR  KARİYER  İLETİŞİM
  444 12 79
ÜRÜNLERİMİZ
MIRACH 01

 Mırach 01 Lateral Compact Tablalı Hasta Önü Yemek Masası

MIRACH 02

 Mırach 02 Compact Tablalı Hasta Önü Yemek Masası

MIRACH 03

 Mırach 03 Plastik Tablalı Hasta Önü Yemek Masası

MIRACH 04

 Mırach 04 Plastik Tablalı Hasta Önü Yemek Masası

Hasta Önü Yemek Masaları

Sizlere sunduğumuz birbirinden farklı renk ve model seçenekli hasta önü yemek masası imalatı hizmetimizle ihtiyacınız olan hasta yemek masasına ekonomik fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Hasta Önü Yemek Masası Nedir?

Hastaların ev, klinik, bakım evleri ve hastane gibi mekanlarda yatağından kalkmasına gerek olmaksızın yemek yiyebilmelerini sağlayan yemek masalarıdır. Hastanın konforunu sağlayan hasta servis masası hastaların iyileşme sürecinde enerjisini muhafaza etmesini ve yorulmadan beslenmesini sağlamaktadır.

Hasta Yemek Masası Özellikleri

Sizlere sunduğumuz hasta yemek servis masası ürünlerimiz pek çok özelliğe sahip olacak şekilde tasarlanarak sizlere sunulmaktadır. Genel olarak ürünlerimizin özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

• Kaliteli ve dayanıklı yemek yeme masalarıdır.
• Yerden tasarruf etmenizi sağlayan ergonomik bir üründür.
• Kilitli tekerlekli modellerimiz medikal hasta yemek masası ürününü sabitlemenizi sağlamaktadır.
• Yemek masalarımız aynı zamanda yemek yeme dışında hastanın kitap okuyabilmesini de sağlayan çok kullanışlı ürünlerdir.
• Yüksekliği ayarlanabilen, yanlamasına uzatılabilen hasta önü yemek masası imalatı hizmetimiz; hastanın kendisi için en ideal olan masada yemek yiyebilmesini sağlamaktadır. 
• Yemek masası modellerimizi eğim ayarlı olabilecek şekilde ayarlıyor ve hem yatalak hem de ayakta hastaların en iyi şekilde beslenebilmelerini mümkün kılıyoruz.
• Sizlere sunduğumuz hasta önü yemek masası satışı hizmetimizde masalarımızın kenarlarını güvenli bir şekilde ayarlıyoruz. Böylelikle kazara masadan eşyaların düşmesinin önüne geçmenize yardımcı oluyoruz.

Hasta Yemek Masası Fiyatları

Sizlere sunduğumuz kaliteli, 1. sınıf materyallerden üretilen hasta önü yemek masası fiyatları hakkında net bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
TEKNİK DESTEK FORMU
Gölge
© 2018 Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Medyatör