×
 ANA SAYFA  KURUMSAL  ÜRÜNLERİMİZ  ONLİNE KATALOG  FUARLAR  KARİYER  İLETİŞİM
  444 12 79
ÜRÜNLERİMİZ
IMPULSE  01

 Impulse 01 Ayarlanabilir Hasta Taşıma Sandalyesi

Hasta Taşıma Arabası
Hastaların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayacak kaliteli ve konforlu hasta taşıma aracı imalatı hizmeti sunuyoruz.

Hasta Taşıma Arabası Nedir?
Hastalar bazen ayakta taşınamamaktadır. Hastaların ayakta taşınamadığı durumlarda güvenli bir şekilde taşınması için hasta taşıma arabaları kullanılmaktadır. Sizlere sunduğumuz hasta sandalyesi imalatı hizmetimizle sarsıntısız ve sessiz bir şekilde hasta transferinin gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Hasta Taşıma Araçları Kullanım Alanları
Genel olarak hasta arabası pek çok farklı kullanım alanına sahiptir. Hasta arabalarının kullanım alanlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

• Hastaneler
• Özel klinikler
• Revirler
• Spor salonları & Stadyumlar (Spor müsabakaları): Burada müsabaka sırasında bir sakatlık oluşma riski olduğundan ayarlanabilir hasta sandalyesi bulundurulmaktadır.
• Huzur evleri
• Fizik tedavi merkezleri
• Fabrika içi revir taşımacılığı
• Tıp merkezleri
• Tersaneler
• Yaşlı bakım evleri

Kaliteli ve Güvenli Hasta Araçları
Sizlere taşıma araçlarımızı sunarken kaliteli ve 1. sınıf materyallerden araçlarımızı tasarlıyoruz. Hastalarımızın durumuna göre tekerlekli hasta sandalyesi gibi manuel ya da elektrikli hasta araçları gibi daha pratik hasta yatakları imal ediyoruz. Böylelikle her müşterimizin talebine uygun hasta araçlarını tasarlayarak onlara ulaştırıyoruz.

Hasta Taşıma Araçlarımızın Özellikleri
Sizlere sunduğumuz hasta taşıma sandalyesi modellerimiz pek çok özellik ve fonksiyona sahip ürünlerdir. Bu özellikleri sıralamamız gerekirse:

Portatif ve rahat kullanılan ürünlerdir.
Sizlere sunduğumuz hasta sandalyesi satışı hizmetimizle hastaların sessizce taşınmasını sağlıyoruz. Hastanın sessiz taşınması hastanın operasyon sonrası stressiz bir şekilde yolculuk yapmasına yardımcı olur.
Hastanın sarsıntısız bir şekilde transfer edilmesini sağlar. Özellikle ameliyat sonrası hastaların taşınması bakımından sarsıntısız transfer çok önemlidir.
Evde bakılan hastalar için ev tipi hasta sandalyesi modellerimiz hastanın ev içinde rahatça hareket ettirilebilmesini sağlar.
Ekonomik fiyatlarla size sunulan ürünlerimiz bütçenizi sarsmayan hasta taşıma arabası fiyatları ile ihtiyacınız olan araçlara ulaşmanızı sağlar.

Hasta Taşıma Arabası Fiyatları
Sizlere sunduğumuz hasta nakil sandalyesi modellerimizin fiyatları tercih edeceğiniz modele göre değişim gösterecektir. Bu nedenle net fiyat bilgisi için bize ulaşarak istediğiniz ürün modeli ve istediğiniz ek özellikleri bizimle paylaşabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz istediğiniz hasta transfer sandalyesi özelliklerine ve modeline göre size net bir fiyat teklifi verecektir.
TEKNİK DESTEK FORMU
Gölge
© 2018 Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Medyatör