×
 ANA SAYFA  KURUMSAL  ÜRÜNLERİMİZ  ONLİNE KATALOG  FUARLAR  KARİYER  İLETİŞİM
  444 12 79
ÜRÜNLERİMİZ
NIAN 01

 Nıan 01 Hasta Yatak Başı Ünitesi

NIAN 02

 Nıan 02 101 Hasta Yatak Başı Ünitesi

NIAN 03

 Nıan 03 102 Hasta Yatak Başı Ünitesi

Hasta Yatak Başı Üniteleri

Sizlere sunduğumuz hasta yatak başı ünitesi imalatı hizmetimiz pek çok farklı modelde, kaliteli, dayanıklı ve kullanışlı üniteleri sizlere ulaştırmaktadır.

Hasta Yatak Başı Ünitesi Nedir?

Genel olarak hasta yatak başı ünitesi nedir sorusunu cevaplamamız gerekirse; bu ürünler talebe ve yatak kapasitesine bağlı olarak hastanın ihtiyaç duyabileceği oksijen, elektrik, aydınlatma gibi prizleri ve aksamları içeren ürünlerdir.

Hasta Yatak Başı Ünitesi Neden Kullanılır?

Bu ünitelerin kullanılma nedeni, hastaya müdahale edilmesi gereken durumlarda erişim kolaylığı sağlamaktadır. Son derecede şık ve estetik görünen bu üniteler bir yandan da görsellikleri nedeniyle hastane dekorasyonunun ayrılmaz bir parçası haline gelmiş olan ürünlerdir.

Hasta Yatak Başı Yatak Ünitesi Ne İçerir?

Bu ünitede sayıca değişebilen elektrik prizleri, vakum prizleri, oksijen prizi ve aydınlatma lambası içeren ürünler yer almaktadır.

Genel olarak hasta başı yatak ünitesi çeşitleri şu şekildedir:

• Pendant tipi yatak ünitesi,
• Tavan tipi yatak ünitesi,
• Dikey tip yatak ünitesi,
• H tipi yatak ünitesi,
• Yatay yatak ünitesi,
• VIP hasta yatak başı ünitesi.

Yatak Başı Ünitesi Fiyatları

Sizlere sunduğumuz hasta başı yatak ünitesi fiyatları tercih edeceğiniz modele göre değişim gösterecektir. Aynı zamanda istediğiniz ek özelliklere göre de yeni fiyatlar belirlenecektir. Bizimle iletişim kanallarımızdan iletişime geçebilir hasta yatak başı ünitesi satışı hizmetimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
TEKNİK DESTEK FORMU
Gölge
© 2018 Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Medyatör