×
 ANA SAYFA  KURUMSAL  ÜRÜNLERİMİZ  ONLİNE KATALOG  FUARLAR  KARİYER  İLETİŞİM
  444 12 79
ÜRÜNLERİMİZ
TENA 01 (İLAÇ ARABASI)

 TENA 01 İlaç Arabası

TENA 02 (PANSUMAN ARABASI)

 TENA 02 Tedavi Arabası

TENA 03 (TEDAVİ ARABASI)

 TENA 03 Pansuman Arabası

TENA 04 (ACİL ARABASI)

 TENA 04 Acil Müdahale Arabası

TENA 05 (İLAÇ ARABASI)

 TENA 05 İlaç Arabası

İlaç Arabaları

Kaliteli, son teknoloji ürünü, pratik hastane ilaç arabası modellerimiz ile hastalarınıza en iyi şekilde müdahale edebilirsiniz.

İlaç Arabası Nedir?

Genel olarak acil ilaç arabası, tıbbi malzemelerin düzenli bir şekilde bir arada tutulmasını sağlayan, doktor, hemşire gibi sağlık personellerinin hasta bakım ve müdahalesi sırasında verimliliğini arttırmak üzere tasarlanmış tıbbi araçlardır.

İlaç Arabası Neden Kullanılır?

Eğer pansuman arabası ne işe yarar diye merak ediyorsanız bu arabalar genel tıbbi malzemelerinin kolaylıkla taşınmasını sağlar. Hasta bakımı, tedavisi ve müdahalesi sırasında tıbbi malzemelerin karışık olmaması doğru ve zamanında müdahale bakımından çok önemlidir. İlaç dağıtım arabası sağlık personeline hızlı ve etkili müdahale şansı sunmaktadır.

İlaç Arabasında Neler Bulunur?

Genel olarak bu arabanın içerisinde genel tıbbi malzemeler, oksijen araçları, anestezi etkisi gösteren ilaçlar bulunur. Aynı zamanda aracın büyüklüğüne ve modeline göre gerekli tıbbi dosya ve belgelerin depolandığı acil müdahale arabası modellerinden; ağır ve hasta kurtarma araçlarına kadar pek çok farklı ilaç arabası modeli mevcuttur.

Burada aracın içerisinde bulunan ilaç ve diğer eşyaların türü acil tedavi arabası türü kadar arabanın kullanıldığı tıbbi branşa göre de değişim gösterecektir.

İlaç Arabası Kullanım Alanları

Eğer pansuman arabası nerelerde kullanılır diye merak ediyorsanız bu araçların kullanım alanlarını şu şekilde özetleyebiliriz:

• Hastaneler,
• Klinikler,
• Yaşlı bakım evleri,
• Özel bakım isteyen kişilerle ilgilenen bakım merkezleri (Buralarda genelde hemşire tedavi arabası ile hastaların ihtiyaç duyduğu ilaçların hızlı ve etkili bir şekilde hastaya verilmesini sağlar.)
• Spor müsabakasından sorumlu sağlık bölümü,
• Revir,

Fabrika alanları
Bu ve bunun gibi daha pek çok farklı yerde kullanılan pansuman arabası imalatı hizmetimizle ihtiyaç duyduğunuz her modeli sizlere ulaştırıyoruz.

İlaç Arabası Modelleri

Daha önce de belirttiğimiz gibi kullanılacak modelin belirlenmesinde pek çok farklı faktör etkilidir. Genel olarak pansuman arabası çeşitleri aşağıdaki kriterlere göre belirlenmektedir:

• Müdahale edilecek kişi sayısı,
• Müdahale edilecek kişinin yaşı (Yetişkin-çocuk ayrımı),
• Müdahale edilecek kişinin durumu (Hastanın durumunun ağır-hafif olması),
•Aracın nerede kullanılacağı (Hastane içinde - hastane dışı sahalarda)

İlaç Arabaları Fiyatları

Sizlere ekonomik ilaç arabası fiyatları sunuyoruz. Böylelikle ihtiyacınız olan araçlara cep yakmayan, bütçe dostu fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyoruz. Net fiyat bilgisi için pansuman arabası satışı sitemizden ya da diğer iletişim kanallarımızdan hemen bize ulaşabilirsiniz.
TEKNİK DESTEK FORMU
Gölge
© 2018 Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Medyatör