×
 ANA SAYFA  KURUMSAL  ÜRÜNLERİMİZ  ONLİNE KATALOG  FUARLAR  KARİYER  İLETİŞİM
  444 12 79
ÜRÜNLERİMİZ
MIP-100

 MIP-100 Serum Askısı (İnfüzyon Taşıyıcı)

MIP-101

 MIP-101 Serum Askısı (İnfüzyon Taşıyıcı)

İnfüzyon Taşıyıcı
Dayanıklı, güvenli ve kaliteli yatak başı serum askısı ürünlerimiz ile tedavi edilen hastaların konforlu bir şekilde tedavi görmesini sağlayabilirsiniz.

Serum Askısı Nedir?
Serum içerisinde mineraller ve çeşitli ilaçlar bulunduran bir çözeltidir. Bu çözelti, hastaya damar yolundan verilmektedir. Ancak serumun hastaya geçebilmesi için yukarı bir noktaya asılması gerekmektdir. İşte serum askısı nedir sorusunun cevabı, serumun hastanın damar yoluna intikal edebilmesi için serumu yükselten nesnedir.

Serum Askısı Neden Kullanılır?
Her ne kadar serum yukarı da asılsa sarsıntı, yanlış takılma gibi nedenlerde devrilebilir ve hasta zarar görebilir. Serum askısı ne işe yarar sorusunun cevabı, serumun kolay kolay devrilmeyeceği, cam şişedeyse kırılmayacağı, her yöne kolayca taşınabilecek 4 ayaklı askı ile güvenli bir şekilde kullanılabilmesidir.

Kaliteli ve Dayanıklı Serum Askısı İmalatı
Serum askıları, şüphesiz ki hastaların tedavi edilmesi bakımından hayati bir öneme sahiptir. Ancak serum askısı kalitesiz materyallerden, özensizce üretilirse görevlerini yerine getiremez. Biz sizlere serum askısı imalatı hizmetimizi sunarken kaliteli, dayanıklı ve güvenilir serum askıları sunuyoruz. Böylelikle serum askılarının sorunsuz ve tehlikesiz bir şekilde kullanılabilmesini, hastanın iyileşme sürecini kolaylıkla atlatabilmesini sağlıyoruz.

Serum Askısı Özellikleri
Sizlere serum askısı satışı hizmetimizle sunduğumuz ürünlerimiz pek çok fonksiyon ve özelliğe sahip ürünlerdir. Bu özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz:

• Ürünlerimiz son derecede portatiftir. Böylelikle kolaylıkla istenilen yere taşınabilmektedir. Örneğin seyyar serum askısı modelimiz hastanın kolaylıkla taşıyabileceği serum askısı modelimizdir.
• Çok hafif askılar devrilme riski taşırken aşırı ağır askılar taşınamazlar. Bu durumun önüne geçmek için askılarımızı ideal ağırlıkta tasarlıyoruz.
• Uzun ömürlü ve paslanmaya karşı dayanıklı infüzyon taşıyıcı imal ediyoruz.
• Tekerlekli modellerimiz sessizce askının hareket etmesini sağlayarak hastane ortamı için ideal kullanım imkanı sunar.
• Serum hortumunun zarar görmemesi için serumun takıldığı bölge pürüzsüz ve homojen bir yapıdadır.
• İstenilen boyda kullanılabilmesi için ayaklı serum askısı modellerimiz yükseklik ayarlı olarak üretilebilmektedir. Böylelikle her boydaki insan rahatlıkla serum askısını kendine adapte edebilmektedir.

Serum Askısı Fiyatları
Sizlere sunduğumuz serum askısı ürünlerimiz kaliteli, dayanıklı, uzun ömürlü ve kullanışlı ürünlerimizdir. İstediğiniz modeli seçtikten sonra hemen bizimle iletişime geçebilir ve serum askısı fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
TEKNİK DESTEK FORMU
Gölge
© 2018 Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Medyatör