×
 ANA SAYFA  KURUMSAL  ÜRÜNLERİMİZ  ONLİNE KATALOG  FUARLAR  KARİYER  İLETİŞİM
  444 12 79
ÜRÜNLERİMİZ
MOTHERCARE 3

 Üç Motorlu ve Elektrikli Jinekolojik Muayene Masası

MOTHERCARE 2

 İki Motorlu ve Elektrikli Jinekolojik Muayene Masası

Jinekolojik Muayene Masaları
Ergonomik ve çok fonksiyonlu jinekolojik muayene masası imalatı hizmetimizle kadın doğum masalarına ekonomik fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyoruz. Bütçe dostu fiyat cetvelimiz seçeceğiniz modele, fonksiyona ve özelliğe göre değişeceğinden net fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kadın Doğum Masası Nedir?
Halk arasında kullanılan tabiriyle doğum masasının adı aslında jinekolojik muayene masasıdır. Kadınların üreme sisteminin, gebeliğin ve cinsel yolla bulaşan hastalıkların saptanmasında ve takibinde kullanılan masalardır.

Eğer jinekolojik muayene masası nedir diye merak ediyorsanız kadınların kendilerini rahat hissedebilecekleri tasarımda ve ergonomik özellikte olan masalardır.

Jinekolojik Muayene Masası Neden Kullanılır?
En çok merak edilen sorulardan birisi bu masaların tam olarak ne işe yaradığıdır. Zira pek çok kişi normal muayene masalarının kontrol için yeterli olacağını düşünmektedir ve jinekolojik muayene masalarının varlığından dahi habersizdir.

Normal muayene masaları varken neden bu masalar kullanılıyor, jinekolojik muayene masası ne işe yarar diye merak etmeniz son derecede doğaldır. Bu masaların esasında kullanılma nedeni kadınların üreme sisteminin rahat bir şekilde muayene edilebilmesidir. Normal muayene masalarında hasta jinekolojik olarak muayene edilemez; çünkü bu muayene sırasında tam bir muayene için kadınların uygun konumda olması gerekir. Jinekolojik muayene masaları kadınların kendilerini zorlamasına gerek kalmadan, rahat bir şekilde muayene edilebilmelerini sağlar.

Jinekolojik Muayene Masası Özellikleri
Sizlere sunduğumuz jinekolojik muayene masası satışı hizmetimizde, masalarımız pek çok farklı özelliğe ve fonksiyona sahip olacak şekilde tasarlanmaktadır. Gelin, birlikte kadın doğum masalarımızın özelliklerini ele alalım:

• Su geçirmez malzemeyle kaplıdır. Bu da muayene sırasında büyük kolaylık sağlar. Dilenirse muayene masaları anti-bakteriyel malzeme ile de kaplanabilmektedir.
• Hasta pek çok farklı konumda muayene edilebilir.
• Masa kullandığımız fren sistemi ile emniyetli bir şekilde sabitlenebilmektedir. Böylelikle masa hastanın hareket etmesi halinde sabit durarak hastanın güvenliğini sağlamaktadır.
• Kolay kullanıma ve ergonomik yapıya sahiptir.
• Muayene masasının hareketlerini kolaylıkla kontrol edilebilmesini sağlayan kumandalı jinekolojik muayene masası modellerimiz hastaların çok kolay bir şekilde muayene edilebilmesini sağlamaktadır.
• Tekerlek sistemi ile muayene masasının yeri kolaylıkla değiştirilebilmektedir.
• Paslanmaz ayaklar ve gövde ile uzun ömürlü kullanım imkanı sunulmaktadır.
• Motorlu Jinekolojik Muayene Masası Modelleri
• Daha önceden de bahsettiğimiz gibi kadın doğum masalarımız pek çok farklı modelde müşterilerimize sunulmaktadır. Sizlere sunulan pek çok farklı model arasından ihtiyacınız olan modeli seçmeniz çok önemlidir. Bu  masalar içerisinde yer alan motorlu jinekolojik muayene masası elektro-mekanik motoruyla masanın titreşimsiz ve sessiz bir şekilde hareket etmesini sağlamaktadır. Bu bakımdan hastaların muayenesi sırasında sağlık ekibine büyük kolaylık sunmaktadır.

Kaliteli ve Dayanıklı Jinekolojik Masa İmalatı
Sizlere sunduğumuz jinekolojik masa imalatı hizmetimiz hastaların jinekolojik muayene ve müdahale uygun masalarda muayene edilmesini sağlayan masaların üretimi hizmetidir. Ergonomik, çok fonksiyonlu ve pratik masa modellerimiz ile hastaların konforundan taviz vermeden, rahatça muayene edilebilmelerini sağlıyoruz. Sizlere sunduğumuz onlarca farklı model arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Pratik ve kolay kullanım için elektrikli jinekolojik muayene masası modelimizi tercih edebileceğiniz gibi sabit mekanizmalı muayene masalarını da tercih edebilirsiniz.

Jinekolojik Muayene Masaları Fiyatları
Seçeceğiniz modele ve bu modele eklemek istediğiniz ek bir özellik olup olmadığına göre fiyat listemiz değişim göstermektedir. Net fiyat bilgisi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fiyat - performans açısından memnun kalacağınız, hem kaliteli hem uzun ömürlü hem de ekonomik masa modellerimiz ile hastaların rahat bir şekilde muayene edilmesini sağlayabilirsiniz. Hemen bize ulaşarak kampanyalı ve avantajlı jinekolojik muayene masası fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.
TEKNİK DESTEK FORMU
Gölge
© 2018 Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Medyatör