×
 ANA SAYFA  KURUMSAL  ÜRÜNLERİMİZ  ONLİNE KATALOG  FUARLAR  KARİYER  İLETİŞİM
  444 12 79
ÜRÜNLERİMİZ
MOVEE 2.1

 Movee 2.1 Hidrolik Kontrollü Acil Müdahale Hasta Sedyesi

MOVEE 2.0

 Movee 2.0 Hidrolik Kontrollü Acil Müdahale Hasta Sedyesi

MOVEE VERSUS

 Movee Versus Ameliyathane Transfer Sedyesi

DYNAMIC 2.0

 Dynamic 2.0 Genel Amaçlı Hasta Sedyesi

Sedyeler

Kaliteli, dayanıklı ve 1. sınıf hasta sedyesi arayışındaysanız sizlere pek çok farklı model ve fonksiyonda sedye imalatı hizmeti vermekteyiz.

Sedye Nedir?

Genel olarak yaralı ve hastaların taşındığı bir platform olarak tanımlanan sedye, pek çok farklı modelde üretilebilmektedir. Taşınacak hasta ya da yaralının durumuna göre özel sedye türleri kullanılmaktadır. Örneğin pratik kullanım için portatif hasta taşıma sedyesi kullanılmaktadır. Böylelikle hastanın bir yerden bir yere taşınması çok hızlı bir şekilde gerçekleşebilmektedir. Ancak eğer hasta kaza geçirdiyse ve acilen müdahale edilmesi gerekiyorsa acil müdahale hasta sedyesi ile hastanın yanına intikal edilmekte ve güvenli bir şekilde taşınması sağlanmaktadır.

Sedye Çeşitleri Nelerdir?

Daha önceden de bahsettiğimiz gibi hasta taşıma sedyesi pek çok farklı modelde üretilebilmektedir. Bu modelleri şu şekilde sıralayabiliriz:

• Tekerlekli
• Helikopter sedyesi
• Faraş
• Ayaklı
• Kızak tipi
• Yüzer Sedye
• Katlanır sedye
• Teleskopik sedye
• Katlanmayan (Adi) sedye

Bu ve bunun gibi daha pek çok farklı hasta taşıma sedyesi çeşitleri mevcuttur. Hastaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi için en uygun sedye modelinin belirlenmesi bu bakımdan çok önemlidir.

Tekerlekli Sedyeler

Sedye, hasta ya da yaralı taşımakta kullanılmaktadır. Kullanım alanına ve hastanın durumuna göre hastaların tekerlekler üzerinde taşınmasını sağlayan tekerlekli hasta taşıma sedyesi, sıklıkla ilk yardım amaçlı kullanılmaktadır. Katlanmayan sabit bir mekaniğe sahiptir ve ambulansa kadar ya da ambulanstan hasta ya da yaralının muayene yerine alınmasına kadar kullanılmaktadır. Aynı zamanda hasta yatağı ile aynı boyda olan tekerlekli hasta sedyesi, hastanın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Merdiven Hasta Sedyesi

Bazen hastalar ya da yararlılar asansörle konutlarından, iş yerlerinden alınamayabilir. Bu durumda hastanın merdivenlerden taşınması gerekecektir ki burada devreye merdiven hasta taşıma sedyesi girer. Bu sedyeler, hastanın merdivenlerden güvenli bir şekilde indirilebilmesini sağlar. Personel kaynaklı hataların önüne geçilmesini sağladığından hasta güvenliğini sağlamak bakımından çok önemlidir.

Hasta Transfer Sedyesi

Bu sedye modelleri, hastanın başka bir hastaneye, ameliyathaneye ya da evine sevk edilmesini sağlamaktadır. Hastanın alınarak başka bir yere kolaylıkla taşınmasını sağlayan hasta transfer sedyesi; tekerlekli, kızaklı, merdivenli ya da sabit bir mekanizmayla kullanılabilmektedir. Hastanın durumuna göre en uygun sedye modeli belirlenmektedir. Örneğin eğer hasta asansör bir yere transfer edilecekse merdiven transfer sedyeleri kullanılmaktadır. Bu sedye modelleri arasında yer alan ameliyathane transfer sandalyesi, hastanın güvenli bir şekilde ameliyathaneye taşınmasını sağlamaktadır.

Hasta Sedyesi İmalatı

Sedye imalatı yapan ve hasta sedyesi satışı gerçekleştiren bir firmaya ihtiyaç duyuyorsanız hemen bize ulaşın! Müşteri memnuniyetini en ön planda tutan Meissa ile aradığınız kalitedeki hizmete kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sizlere uzun zamandır, 1. sınıf kalitede, dayanıklı ve kaliteli hasta sedyesi imalatı sunan firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Birbirinden farklı modelde ve fonksiyonda olan sedye modellerimiz arasında ihtiyacınız olan sedyeyi kolaylıkla seçebilirsiniz.

Hasta Sedyesi Fiyatları

Size makul ve ekonomik hasta sedyesi fiyatları ile hizmet veriyoruz. Kalite ve özenli hizmet politikamız ışığında ticari kazanç kaygımızı ikinci plana alıyoruz. Bu sayede sizlere kaliteli ve özenli bir hizmeti ekonomik fiyatlarla sunuyoruz. Hemen bizimle iletişime geçebilir ihtiyacınız olan hasta sedyesi ölçüleri ve modeli hakkında bize bilgi vererek size net bilgi vermemizi sağlayabilirsiniz.
TEKNİK DESTEK FORMU
Gölge
© 2018 Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Medyatör